Naruto Rasengan FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rasengan FRPG

Egy nagyszerű FRPG-s oldal! Éld bele magad Naruto világába, a saját karaktereddel!!!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : A Skarlát Országa

Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda Empty
TémanyitásTárgy: Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda   Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda I_icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2009 2:28 am

~ Hát azt hiszem itt az ideje egy kis edzésnek, ha már Hideko meg a többiek elutaztak legalább kicsit hasznosítom ezeket az üres órákat. *gondoltam és neki is láttam, először csak egy egyszerűbb transzformációval kezdtem leutánozva egy közeli bokrot, azután egy fát, utána egy követ, de hamar meguntam és úgy döntöttem rombolok egy kicsit.
- Pillangó csapás! *üvöltöttem és célba vettem az egyik közeli fát, ami a jutsu hatására fogpiszkálóvá robbant szét.
~ Váó ez aztán az erő. *gondoltam magamban.
- mennyivel jobb lenne igazi ellenfél ellen. *mondtam búslakodva, ezután leültem egy fa tövébe és elkezdtem enni a magammal hozott rament.
Vissza az elejére Go down
Kohaku Takeda

Kohaku Takeda


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 26
Tartózkodási hely : Konohagakure

Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda   Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda I_icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2009 2:12 pm

Jártam az erdőt, egy gyümölcsöt kellett volna elvinnem a Hokagenek.
~Ez aztán az unalmas küldetés! Nem fogok sietni, csak, hogy ízesíthesse a teáját! -durcogtam, amikor az a fa amire épp ügrottam volna, egyszerűen eltünt.
~Mi a manó? -csodálkoztam, majd körbenéztem.
-Mennyivel jobb lenne igazi ellenfél ellen. -hallottam magam alól.
Lenéztem, a fa tövében egy fiú ette a ramenjét.
-Hát bizony jobb lenne! -szólaltam, és leugrottam a fáról.
-Én Kohaku vagyok. Gondolom gyakorolsz. Ha igen beszállok! -mondtam a megszeppent fiúnak.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : A Skarlát Országa

Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda   Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda I_icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 1:54 pm

- Hát bizony jobb lenne! *szólalt meg egy hang, amitől annyira meglepődtem, hogy majdnem félre nyeltem a rament.
- Én Kohaku vagyok. Gondolom, gyakorolsz. Ha igen beszállok! *persze erre én gondolkodás nélkül nagy mosollyal az arcomon válaszoltam.
- Hát persze nyugodtan, sőt én, kérlek rá!
~ Végre valaki, akivel gyakorolhatok egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Kohaku Takeda

Kohaku Takeda


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 26
Tartózkodási hely : Konohagakure

Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda   Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda I_icon_minitimeKedd Jan. 05, 2010 6:35 pm

-Hát persze nyugodtan, sőt én, kérlek rá! -szólt a fiú.
-Rendben! Kezdjük! -mondtam, és csináltam négy árnyékklónt.
~Bizonyára ezt könnyen kivédi, de próbáljuk ki. -gondoltam, és felálltam.
Előhúztak a klónok, és én is egy-egy kunait, és eldobtuk. Ezek után felkészültem az esetleges ellentámadásra.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : A Skarlát Országa

Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda   Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda I_icon_minitimeSzer. Jan. 06, 2010 6:14 am

~ Hm, négy klón, négy kunai? Hát akkor én is neki látok. *mondtam magamban, ezután aktiváltam a fürgébb test jutsut, ami segítségével elkaptam az egyik kunait és mögé kerülve eldobtam felé.
~ Na, amíg ezzel foglalkozik, én aktiválom a rejtőző köd jutsut ezzel vakká téve, és ha még lesz, időm aktiválom a csendes gyilkosságot is, így könnyedén el tudom majd intézni. *Miután kiterveltem a támadást el kezdtem végre hajtani.
Vissza az elejére Go down
Kakashi Hatake
Admin
Kakashi Hatake


Hozzászólások száma : 200
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 26
Tartózkodási hely : Konoha

Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda   Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda I_icon_minitimePént. Jan. 22, 2010 7:39 pm

Mivel Kohaku már nem játszik, azaz már nem játszom vele, és elkezdtél a kiképzőterepen egy kalandot, ezt a harcot félbehagyjuk! 30 tp-t kapsz tőlem kárpótlásképp Smile
Vissza az elejére Go down
https://narutofrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda   Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fumetsu Kyuusaisha vs. Kohaku Takeda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fumetsu Kyuusaisha
» Fumetsu Kyuusaisha
» Kohaku Takeda
» Kohaku Takeda
» Takeda rezidencia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto Rasengan FRPG :: Játékon kívül :: Csatatér (Aréna)-
Ugrás: