Naruto Rasengan FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rasengan FRPG

Egy nagyszerű FRPG-s oldal! Éld bele magad Naruto világába, a saját karaktereddel!!!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Határvidék

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Uzumaki Naruto
Admin
Uzumaki Naruto


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2009. Jul. 01.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 2:18 pm

Határvidék.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Akiho

Uchiha Akiho


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2009. Nov. 02.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeVas. Dec. 27, 2009 12:18 pm

//Mangekyou a lények felett//

Miután kijöttem a fogadóból elindultam a Szél országába, de ahhoz át kell mennem az országhatáron. Szépen lassított tempóban haladtam miután kiértem a városból. Elkezdtem ábrándozni, hogy erősebb leszek Madaránál és, hogy nekem lesz a leghatalmasabb Mangekyou sharinganom és nem mer majd egy Jounin se szembeszállni velem. -Mikor befejeztem az ábrándozást észrevettem, hogy gyorsabban megyek, és annyira izgalomba jöttem, hogy felugrottam egy fára és elkezdtem ugrálni rajtuk, hogy sokkal gyorsabban találjak egy Uchihat. Elértem a határt és megálltam egy kicsit, hogy megnézem a térképen merre is kéne tovább menni
Vissza az elejére Go down
Kakashi Hatake
Admin
Kakashi Hatake


Hozzászólások száma : 200
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 26
Tartózkodási hely : Konoha

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 11:41 am

//Mangekyou a lények felett//


Amint megtervezted utadat, tovább indultál.
~Remélem lesz Uchiha Szél országában! -reménykedtél miközben már egy sivataghoz hasonló területet róttál.
A forróság, még nem messze a határtól is nagyom megviselt. A nagy melegben az ember kénytelen elég gyakran inni egy kis vizet, hogy ki ne száradjon. Te is arra készültel, de megszeppenve veted észre:
~Elfogyott!
Tovább baktattál, egyre jobban kiszáradtál, amikor egy nagy homokbucka tetejéről megláttál egy oázist.


//Folytasd a Szél o. határain!//
Vissza az elejére Go down
https://narutofrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Határvidék
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Határvidék
» Határvidék
» Fű országa - Határvidék
» Eső ország - Határvidék
» Föld ország - Határvidék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto Rasengan FRPG :: Országok :: Füst országa-
Ugrás: