Naruto Rasengan FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rasengan FRPG

Egy nagyszerű FRPG-s oldal! Éld bele magad Naruto világába, a saját karaktereddel!!!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Határvidék

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Uzumaki Naruto
Admin
Uzumaki Naruto


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2009. Jul. 01.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 2:16 pm

Határvidék.
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2010 7:09 pm

// Vízi utazás //


Mikor megérkeztünk nem szóltam semmit magamba voltam merülve. Részben nem tudtam még feldolgozni a történteket, részben pedig semmi jelet nem találtam amit a levél említett volna. Mikor a találkával végeztünk az egyik ninja mintha azt tátogta volna nekem hogy "vízesés". Véletlen is lehet, az is lehet hogy csak biztosítani akarta hogy jó helyre vigyük, vagy ez volt a jel. Mindegy! Ha odaérünk úgy is kiderül.

Egy percet sem vesztegettünk a következő hajóval már indultunk is. Pár nap alatt megérkeztünk a határvidékre a megfeszített tempónak köszönhetően. Teljes figyelmem a környezetre irányítottam, minden apró neszre felfigyeltem. Mikor Asuma sensei nem figyel 3 klónt küldtem be a rengetegbe hogy figyeljék a környéket ahogy haladunk célunk felé.

- Messze vagyunk még sensei?- törte meg a csendet
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2010 7:42 pm

Ahogy mentek a falu felé, Asuma megáll és megállít téged is.
- Már nem vagyunk messze, de valaki a nyomunkban van.
Hirtelen megfordul és, ha te is, akkor láthatod, hogy két idegen ninja áll előttetek. Fejpánt nincs rajtuk. Egyikük ránézésre olyan Asuma korabeli lehet, a másik meg már ismerős. Néhány nappal ezelőtt megküzdöttél vele.
- Üdv! Mondtam, hogy még találkozunk, de most nem lesz még egy esélyed.
Mindenki felkészül az elkövetkező küzdelemre, ami ezúttal keményebbnek ígérkezik, mint legutóbb.
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2010 7:52 pm

-TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!- üvöltök eszelős vigyorral, kórusban a klónokkal és a klónok rögtön neki is ugranak miközben én felkészülök.
Előkapok egy fuma shurikent és tiszta erőből felé vágom. ezalatt a klónok is előkapnak egy egy fegyvert és három különböző helyen próbálják megvágni. Egy közüllük ott ahol pár napja megsebesítettem, egy a tarkójánál, egy pedig a térdhajlatánál. Miután a shurikent eldobtam:
- Ichimon....Kai! ( első kapu....nyitva )
Amíg a klónokkal vesződik rákoncentrálok a kapura és felkészülök hogy a klónok álltal szolgáltatott infót minnél gyorsabban dolgozzam fel
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2010 8:13 pm

Elmosolyodik, amikor a klónok támadásba lendülnek.
- Már megint rohamozol? Doton: Doryuuheki!
A klónok és a Fuuma shuriken fenn akad a falon és mire feleszmélsz már te is repülsz a fal irányába egy jól irányzott rúgástól.
- Ezzel így semmire nem mész. Ész nélkül rohamozol és csak a jó szerencsédre adsz. Mi lesz ha egyszer elpártol tőled?
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2010 8:23 pm

- Neked meg változatosabb stratégiát kellene alkalmaznod!- vigyorgok miközben a kezem és a shuriken között megcsillan egy fonal. Egy határozott mozdulattal magamfelé rántom a drótot és az ellenfél felé irányítom. A klónoktól bejött infóval a fejembentalpraérkezve csúszok a földön és miközben repül a shuriken kézpecsétekkel idézek 9 újabb klónt akikből 5 rögtön rávetik magát az ellenfélre, 4 gyel pedig szinkronban kiáltjuk:
- Kakuremino no Jutsu (Látatlan köpeny Jutsu)
És eltűnünk a szem elől.
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2010 8:44 pm

A klónjaid támadnak, te pedig eltűnsz szem elől. Ellenfeled felugrik, miközben az ujjába harap.
- Kuchiyose no Jutsu!
Ekkor egy sas jelenik meg alatta és magasabbra repül, hogy a klónjaid ne érhessék el.
- Jó kis kezdés, de most jobb, ha ott maradsz. Itt úgy sem érhetsz el. Találj ki valamit, ami működik is.
Ekkor a madár megcsapja a szárnyait és szélpengék indulnak útra, amik eltüntetik a klónjaidat.
- Kezdtetek sokan lenni.
Ekkor a madár eltűnik és a fickó földet ér.
- Na most már jobb. Hol is tartottunk?
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2010 8:48 pm

A 4 klón egyszerre jelenik meg körülötte és ragadja meg egy egy végtagját miközben én vele szemben jelenek meg, mikor már teljesen lefogták, páros lábbal először hasbarúgom majd egy hátraszaltóval állba.
-Nesze!


A hozzászólást Onkei összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 28, 2010 1:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 12:45 pm

/Ennyire ne irányítsd az eseményeket. A klónokat azért észreveszi, de ezt most engedem/

A rúgásodtól az arcodba köp egy nagy adag vért, amiből még a földre is jut. Ekkor kiszabadítja az egyik kezét és rádnéz.
- Kansen!/Fertőzés/
Ennek hatására fokozatosan elsötétül a világ, ő pedig lecsapja az egyik klónodat és eltűnik. Hangját ezúttal jóval távolabbról a hátad mögül hallod.
- Ez szép volt. Így tovább! Vagy te is a társad sorsára akarsz jutni? Erős vagy ez nem vitás, de sokat hallgatsz az érzéseidre. Egy ninjának ne legyenek érzelmei!



Stat:

Sérülések: -
Egyéb hatás: A jutsu miatt átmeneti vakság
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 1:15 pm

- Az érzelmek hatását jobb lesz nem alábecsülnöd! Ez az én utam!- fordulok a hang irányába
A maradék klónok körbevesznek én pedig deffenzív állást veszek fel és chakrát irányítok a többi érzékszervembe különösen a füleimbe. A vakságom miatt a szemembe is chakrát vezetek hátha megszünteti. Közben még előhúzom a kunaikat. A klónok pedig zónásan helyezkednek el hogy mindenfelől tudják védeni a támadást. Végül véglegesítem az állásomat.
- Gyere csak!- sziszegek a fogaim közt
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 2:47 pm

- Akaratos egy kölyök vagy, az biztos. Ha ilyen csúnya halált akarsz, akkor legyen!
Kézjeleket formál, aminek eredményeképp egy sárkányfej emelkedik a földből és iszapot kezd el köpködni a klónokra, akiknek nem marad esélyük védekezni. Érdekes módon nem támadt rád.
- Jelenleg semmi esélyed nincs. Ajánlok valamit. Gyere velem és kiképezlek, hogy igazi ninja lehess. Mellettem és Kentaro mellett erősebbé válhatsz. Gondold meg. Ha nem tetszik az ajánlatom, akkor eltaposlak, mint egy bogarat!


Hatások:

Sérülések: -
Egyéb hatás: Átmeneti vakság
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 3:24 pm

- Hagyjam cserben azokat akik befogadtak? - vicsorgok
Hirtelen megdobban a szivem. A sötétségben egy alak suhan at. Vörös alapon fekete mintás szemmel. Egy sharingan! Kiver a víz! A szivem felgyorsul. Kiterjesztem az érzékelésemet. Ugyan hallkan de meghall a szívritmusát ellenfelemnek. Ennyi elég is:
- Igaz! Van valaki akit meg akarok keresni! De sose fogom elárulni a falumat!- ordítok majd:
- Shunshin no Jutsu (Fürgébb Test Jutsu)

Pontosan elé portálok és a kunaiokal a mellkasa és a torka felé döfök!
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 3:45 pm

/Na ez jó volt! Így tovább! Smile /

Ellenfelednem épp hogy annyi ideje marad, hogy kicsit oldalvást forduljon, de így is komoly sebet ejtesz mellkasán, a torkát azonban nem találod el. Arrébb lök, amitől lesz egy kis távolság köztetek.
- Ostoba! Nem vetted észre, hogy, ha vérzek akkor erősebb vagyok? Csak figyelj! Fujutsu/Taumaturgia/
Ettől a sebe egy fekete karcolássá alakul.
- Gyorsan meg kell öljelek. Ez a jutsu sok erőbe került, de legalább nem halok meg, amíg tart.
A kifolyt vérre bámul, majd kézjeleket formál.
- Ketsudan!/Vérlövedék/
A lövedék gyomorba talál, amitől ismét repülsz néhány métert, ellenfeled pedig egy kunaial a kezéban eszelősen rohan feléd.

Stat:

Sérülések: Közepesen erős gyomortáji fájdalom.
Egyén hatások: Gyenge látás, de már kezd visszatérni
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 4:36 pm

Ahogy repülök egy fa kerül az utamba amire egy jól időzített szaltónak köszönhetően talppal érkezek, majd lehuppanok a földre. Pislogok néhányat és már fél métert, homályosan de látok. Vigyorogva állok fel védekezni:
- Nem vagy valami jó emberismerő! Én mindig az erőseket kerestem és ha attól hogy feldrabollak kétszer olyan erős leszel, hát akkor feldarabollak! Ha attól hogy összetöröm a kisujjad megduplázódik a chakrád, hát akkor porrá zúzom a karod!

Közben egy gyors mozdulattal a gyomromba szúrja a kunait. Kifröccsen a számból a vér:
-Hehe! na most ki a meggondolatlan?- mondom majd egy pukkanás és a helyemen csak egy farönk áll miközben én a lombkoronából rontok rá:
- Kawarimi no Jutsu, seikou! (Testhelyettesítõ Jutsu, siker)- vigyorgok miközben
mindkét fegyverem a vállaiba próbálom vágni.
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 5:29 pm

A terved bejött és, jól elpusztítja a farönköt, te pedig már rá is ugrasz. Van ideje arrébb ugrani, de a vállát meg húzod a fegyverekkel, bár ez csak könnyebb sérülést okoz neki, ami nem zavarja különösen.
- Ez ügyes húzás volt.... Lassan... meghalok... de magammal viszlek kölyök.
Hosszú kézjelsorozat végén pedig kimondja a jutsu nevét:
- Ketsuyoujutsu: Ma'en no Jutsu! /Vértechnika: Démontűz Technika/
Felhasadnak a sebei és a vérével kevert tűz mindent elborít. Egyetlen lehetőséged maradt, ha elpuskázod mindannyian meghaltok.
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 5:40 pm

Teljes erőmmel felérohanok miközben egy fuma shurikent veszek a kezembe. az utolsó pillanatban becsuszok alá és tiszta erőből felfelé rúgok. ebbe a rúgásba öszpontosítok mindent: Az Ichimon-t és minden maradék chakrámat.
Ahogy repül felfele még egy utolsó megfeszítéssel becélzom a nyakát és utánnadobom a shurikent.
- GYERÜÜÜÜÜÜÜÜNK! bíztatom a shurikent hogy célbataláljon
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 5:58 pm

A mozdulataid szépek ugyan, de elkéstél a támadással. Lassan elkezdenek aláhullani a lángok és kíméletlenül törnek utat maguknak mindenen keresztül. Az egyik még téged is eltalál és komoly égési sérülést okoz a karodon, amitől egy jó darabig nem fogod tudni használni. Ezután amilyen hirtelen kezdődött, úgy abba is marad a jutsu és ellenfeled kivérzett, szétszabdalt holtteste melletted ér földet, gyomrában a Fuuma shurikennel.
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 6:02 pm

A karomat fájlalom ugyan de megkönnyebbülten tápászkodok fel. Már amennyire tudok.
- Jó harc volt! Köszönöm! - biccentek a halottnak és ép kezemmel kihúzom belőle a shurikenem
Hosszan kifújom a levegőt és megkeresem a tekintetemmel Asuma sensei -t.
- Még rengeteget kell fejlődni! - csóválom a fejem miközben elbicegek a halott mellől.
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 6:25 pm

Asuma sincs jobb állapotban mint te, ellenfele, azonban még rosszabb: a földön fekve hörög, egy hatalmas sebbel a gyomrán, amit valószínűleg egy lángcsóva okozott. Asuma rágyújt.
- Kicsit pihenünk aztán tovább megyünk. Szépen küzdöttél, de legközelebb ne rohanj fejjel az ismeretlennek. Lehetnek nála veszélyesebb ellenfelek is.
Ezután letelepszik egy fához és csendben füstölög.


/Szép harc volt! Smile/
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 6:31 pm

- Neki is elmondtam, senseinek is elmondom! Ez a stílusom! Pff
Leroskadok egy közeli kőre.
- De a pihenést támogatom, sensei! - azzal el is alszok Sleep

/ köszi! Win /
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 3:06 pm

Néhány óra alvás után arra ébredsz, hogy menni kell. Az út további része eseménytelenül telik és átveszitek a kardért cserébe a szükséges gyógyszereket, amiket vissza kell juttatnotok a Víz Országába. Ezenkíbül ellátják a sérüléseiteket és egy kicsit pihenhettek is a visszaút előtt. Amikor elindultok vissza, akkor figyelmeztetnek benneteket, hogy a gyógyszerek miatt az út kicsit veszélyesebb lehet, mint volt idefelé.
/Víz Országa-> Határvidék vagy valami erdő...Smile /
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Határvidék
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Határvidék
» Határvidék
» Fű országa - Határvidék
» Eső ország - Határvidék
» Föld ország - Határvidék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto Rasengan FRPG :: Országok :: Vízesés országa-
Ugrás: