Naruto Rasengan FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rasengan FRPG

Egy nagyszerű FRPG-s oldal! Éld bele magad Naruto világába, a saját karaktereddel!!!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Cheat szoba

Go down 
+6
Jaszami Omirune
Kohaku Takeda
Uzumaki Naruto
Hokage-sama
Hideko Juhai Kamura
Kakashi Hatake
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Yamada Yuki

Yamada Yuki


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Dec. 19.

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 12:52 am

hűha hát ez melléfogás volt a részemről azt hiszem
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : A Skarlát Országa

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 12:56 am

hát ezt a hírt én is szomorúan hallom, de sztem vedd úgy mint egy kis gyakorlást az igazi játék előtt Win
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 2:05 pm

Sajnos ez így van... Igyekszem életben tartani az oldalt még egy darabig,de nehéz lesz... Tekintve, h Nauroval a másik oldalon dolgozunk, Kakashi meg effektíve abbahagyta....
Vissza az elejére Go down
yagura




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Jan. 23.

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2010 10:07 am

Hali!

Azt szeretném tudni hogy egy chuunin hány technikával rendelkezik.
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2010 1:12 pm

Ez nincs megkötve, de azért ne legyen neki 6 S-szintű jutsuja... Szóval ha kb 8-10et beírsz az még reális, de max B-szintűek és 1-2 A szintű
Vissza az elejére Go down
Jaszami Omirune

Jaszami Omirune


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2009. Sep. 23.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 20, 2010 11:51 pm

Azt szeretném kérdezni hogy mikor lesz a költözés vagy valami hasonló. Question
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Feb. 22, 2010 1:34 pm

Remélem ez a kérdés költői volt Smile Gőzerővel dolgozunk a helyszíneken és még kicsit ésszerűsíteni kell a szab. rendszert és be kell szintezni a jutsukat.... Maximum egy hónapon belül kész lesz Smile

Ha valakit érdekel megtekinthető itt:

http://warofthenaruto.forumotion.com/forum.htm
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Feb. 28, 2010 3:49 pm

Nah, Honfiak és Honleányok!
Az oldal már játszható, még pár helyszín hiányzik és még nincs minden jutsu beszintezve, de az előtöriket már várjuk és a kedves játékosokat is!
Vissza az elejére Go down
Yamada Yuki

Yamada Yuki


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Dec. 19.

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Márc. 07, 2010 2:49 pm

oké akkor remélem jelzitek ha lessz a költözés
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Márc. 08, 2010 3:51 pm

Akkor vedd úgy, hogy most jeleztem. Előtörit már írhatsz is és, ha Konohai, vagy Kirigakurei karit indítasz, akkor gyakorlatilag kezdheted is a játékot ^^

http://warofthenaruto.forumotion.com/forum.htm
Vissza az elejére Go down
Yamada Yuki

Yamada Yuki


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Dec. 19.

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Márc. 10, 2010 6:36 pm

hát én kicsit most össze vagyok zavarodva a másik oldal olvasgatása után. fel kell zárkóznom bizonyos dolgokkal kapcsolatban különben képtelen leszek karit illeszteni a környezetbe
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Márc. 10, 2010 11:50 pm

Namost, mivel én látogatom még ezt az oldalt is, így kérdezz itt nyugodtan és válaszolok! Smile
Vissza az elejére Go down
Yamada Yuki

Yamada Yuki


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Dec. 19.

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 13, 2010 1:52 pm

hát a gond a kronológiai ismereteim hiányában gyökerezik... nah, kevésbé tudományosan egy idő után abba hagytam a Naruto manga olvasását (20. "kötetecske" környékén?) az anime nézésben pedig úgy annyira nagyon nem mélyedtem bele. szóval ahogy mondtam le vagyok maradva és ezért nem nagyon tudok mit csinálni
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Márc. 14, 2010 4:13 pm

Ez igazából nem probléma, mert gyakorlatilag, teljesen eltértünk az eseményektől és a történet abban a két évben játszódik, ami után majd a shippuden kezdődik. Smile
Vissza az elejére Go down
Yamada Yuki

Yamada Yuki


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Dec. 19.

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 18, 2010 2:00 pm

áh tehát akkor mis is a jelenlegi helyzet a történetben? mert azt hiszem nem láttam konkrétumokat
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 18, 2010 2:55 pm

A jelenlegi helyzet annyi, hogy küszöbön áll a 4. világháború és mindenki erősít. Időben abban a két évben járunk, ami az első sorozat és a shippuuden közt eltelik. Az Akatsuki mellett felbukkant egy másik szervezet, kinek tagajiról és céljairól senki nem tud semmit. Annyit lehet tudni, hogy a halottnak hitt Kimimaro vezeti a szervezetet... Tehát már ebben sem követjük az eredeti eseményeket.
Nos... remélem sikerült érthetően leirkálnom Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cheat szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cheat szoba   Cheat szoba - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cheat szoba
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Humor szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto Rasengan FRPG :: Játékon kívül :: Chat-
Ugrás: