Naruto Rasengan FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rasengan FRPG

Egy nagyszerű FRPG-s oldal! Éld bele magad Naruto világába, a saját karaktereddel!!!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szél országa - Határvidék

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Kakashi Hatake
Admin
Kakashi Hatake


Hozzászólások száma : 200
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 26
Tartózkodási hely : Konoha

Szél országa - Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Szél országa - Határvidék   Szél országa - Határvidék I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 11:21 am

Egy sivatag, mely Szél ország határáz képzi.
Vissza az elejére Go down
https://narutofrpg.hungarianforum.com
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : A Skarlát Országa

Szél országa - Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szél országa - Határvidék   Szél országa - Határvidék I_icon_minitimePént. Jan. 08, 2010 4:51 pm

Épp az edzésem közepén tartottam, amikor jött egy üzenet, hogy hamarosan megkezdődik a küldetés, amire korábban önkénteseket vártak és én is jelentkeztem. Így hát gyorsan összepakoltam, amit kell és még beugrottam egy ramenre is, ezután elindultam a szél országának határához a kijelölt találkozó pontra hogy elmondják a további részleteket is a küldetésről.
Vissza az elejére Go down
Kakashi Hatake
Admin
Kakashi Hatake


Hozzászólások száma : 200
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 26
Tartózkodási hely : Konoha

Szél országa - Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szél országa - Határvidék   Szél országa - Határvidék I_icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2010 1:25 pm

A találkozó ponton Kisame már várta a gennineket, egy levéllel a kezében:

Kisame Akasumi san-nak.

A csapatába tartozó, a küldetésre vállakozó Kohaku Takeda nevű gennin elhalálozott.

Hokage-sama
Vissza az elejére Go down
https://narutofrpg.hungarianforum.com
Jaszami Omirune

Jaszami Omirune


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2009. Sep. 23.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Szél országa - Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szél országa - Határvidék   Szél országa - Határvidék I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 6:24 pm

Éppen az edzésem közepén voltam amikor egy levelet kaptam.
"Kedves Jaszami.
A Hokage úr parancsa, hogy csatlakozz ahhoz a csapathoz akik az önkéntes akcióhoz jelentkeztek. Tudjuk, hogy te nem jelentkeztél, de az egyik jelentkező sajnálatos módon eltávozott közülünk ezért te fogod helyettesíteni. Tisztelettel Hokage-sama" Nem tudtam mit csináljak de a hokagénak mégsem mondhattam nemet. Össze pakoltam a cuccom és elindultam a találkozó pontra a térkép alapján amit a levélhez csatoltak. Út közben megéreztem, hogy valaki más is halad ezen az úton. Egy ideig hezitáltam de aztán úgy döntöttem meg nézem ki lehet az. Aztán megkönnyebbültem amikor megláttam Fumetsut meg is közelítettem.
-Fumetsu, várj meg!
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Szél országa - Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szél országa - Határvidék   Szél országa - Határvidék I_icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2010 1:29 pm

/Onkei majd később csatlakozik, addig elkezdem veletek, hogy ne kelljen várnotok/

A határon egy nő fogad benneteket, hátán egy hatalmas legyezővel.
- Üdvözlet. A nevem Temari. Ha nem tévedek, akkor ti vagytok azok, akiket a Hokage-Sama küldött, hogy segítsenek a nyomozásban. Gyertek utánam, útközben elmondom a részleteket.
Meg sem várva, hogy magatokhoz térjetek, már el is indul.
- Most a legfrissebb gyilkosság helyszíne felé tartunk, ahol kezdetét veszi a munkátok. Nem nyúltunk semmihez. A nyomozáshoz szabadkezet kaptok, úgy végzitek, ahogy akarjátok, de találjátok meg a gyilkost és fogjátok el élve vagy holtan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szél országa - Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szél országa - Határvidék   Szél országa - Határvidék I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szél országa - Határvidék
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fű országa - Határvidék
» Villámok országa - Határvidék
» Hang országa - Határvidék
» Az Őrzők Temploma - Szél
» Hó országa - Kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto Rasengan FRPG :: Országok :: Szél országa-
Ugrás: