Naruto Rasengan FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rasengan FRPG

Egy nagyszerű FRPG-s oldal! Éld bele magad Naruto világába, a saját karaktereddel!!!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Víz ország erdeje

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Kakashi Hatake
Admin
Kakashi Hatake


Hozzászólások száma : 200
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 26
Tartózkodási hely : Konoha

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2009 8:21 pm

Egy hatalmas erdő, a sziget déli részén.
Vissza az elejére Go down
https://narutofrpg.hungarianforum.com
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2010 4:15 pm

// Vízi utazás //

Asuma sensei lehajtja a fejét, majd rágyújt.
- Takeda.... sajnos meghalt. De a küldetést folytatni kell
Felsegít a földről.
-Sajnálom a társadat, de mennünk kell tovább. Irány a Víz Országa! Reméljük most már nem ütközünk akadályba.
Miközben beszél összeszedem a holmijaimat, elpakolom őket, a késeimet pedig megtisztítom a vértől. Előveszem a pergamenem, kiharapok egy darabot a hüvelykujjamból és a véremmel írom bele Takeda nevét.. Miután ezekkel végeztem Asuma- sensei felé fordulok:
- Én pedig remélem hogy igen!- úgy összeszorítom az öklömet, hogy a vér kiserken az ujjaim közt. – Még nincs vége!- vicsorgok és Asuma után iramodok.

Víz országát különösebb gond nélkül elértük, köztem és Asuma sensei között nem sok szó esett, csupán a legfontosabbakat beszéltük meg. A kikötőben nagy volt a tömeg, semmi támpontot nem láttam a küldetéssel, vagy a nemrégiben kapott levéllel kapcsolatban. Miután sensei körbekérdezett az erdő felé vettük az irányt. A lombkoronában haladtunk a találkozási pont felé.

/ Itt kérdeznék rá hogy akkor a pályázatom is bele lesz mesélve a sztoriba? /
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2010 6:47 pm

Lassan eléritek a pontot, ahol már vár rátok néhány Kirigakurei ninja és egy nagydarab férfi. Amikor odaértek odalépnek hozzátok. És a nagydarab fickó megszólal.
- Örülök, hogy ideértetek. Itt ez a fegyver, ezt kell elvinnetek. Az úton legyetek óvatosak és a gyógyszereket lehetőleg gyorsan hozzátok vissza. Az út nem lesz veszélytelen, mert néhányan igyekeznek majd megkaparintani őket.
Átadja Asumának a fegyvert, majd búcsúzóul csak ennyit mond:
- Sok szerencsét, számítunk rátok!
Azzal mindegyik köddé válik. Asuma ismét rágyújt.
- Nincs veszteni való időnk induljunk. Akik nemrég megtámadtak bennünket, bármikor visszajöhetnek. Indulás!

/Köv. post oda ahová vinni kell a cuccot. A pályázatodat meg küldd el PM-ben,mert sehol nem találtam meg és akkor bemesélem visszamenőleg, bocs/
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 3:28 pm

/Vízi Utazás /

Kissé kótyagosan a sok alvástól, battyogok sensei mellett! A harc óta furán érzem magam. Nem tudom körülírni de furán nyugtató és ismerős érzés.

- Sensei!? - furdulok Asuma sensei hez
- Hmm?
- Az utolsó harcom óta azzal a vértechnikással, valami fura érzés kerülget....

Azzal elmesélem neki a feltételezett családom vlakijétől kapott levelet, meg az azóta történt dolgokat
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 10:32 pm

/No, remek lehetőség, hogy megkaphasd a dojutsudat Very Happy/

Asuma figyelmesen hallgatja a történetet, miközben mélyeket szív a cigarettájából.
- Akkor találd meg, amit meg kell. Ha ezáltal erősebbé válhatsz, akkor járd végig azt az utat, ami ki van jelölve számodra.
Miközben a falu felé mentek, két különös szerzet állja utatokat. Mindketten fekete köpenyt viselnek, melyet piros felhők díszítenek. Egyikük arcát valamiféle lepel takarja, másikuk hátán egy fura fegyver van.
Víz ország erdeje Navtel10
A fegyveres fickó megszólít benneteket.
- Hé! Van nálatok valami, ami bennünket is érdekelne. Ha átadjátok, akkor esetleg nem esik bajotok.
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 12:11 am

Éppen indulni akartam ahogy Asuma sensei javasolta mikor elénk toppant a két alak. Mikor megéreztem a chakrájukat ledermedtem és kivert a víz.
" EZEK NEM EMBEREK! " gondoltam elképedve
- Sensei???- néztem feszülten Asuma senseire
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 10:54 pm

Asuma szájából még a cigi is kiesik a meglepetéstől. Előkapja a két boxert és a közeledő fickó felé fordul, majd rád néz.
- Ez nagyon veszélyes! Fuss és szerezz segítséget, addig igyekszem feltartani őket.
Átdobja neked a táskát, amiben gyógyszerek vannak és a dolgod egyszerű: Fuss, amíg ő nyer neked elég időt. A következő pillanatban már neki is esik a kaszás férfinak, aki egészen társáig csúszik egy jól eltalált ütéssorozattól. A másik csak higgadtan felnéz Asumára.
- Hidan! Te kapd el a kölyköt, én majd foglalkozom ezzel.
Hidan összeszedi magát és kezébe kapva a kaszáját elindul utánad.
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 11:55 pm

- ÚGYSEM KAPSZ EL!!! Shocked Mad
Rohanok mint akit egy Bijuu kerget!
- ÁLLJ MEG TE KIS SZAROS VAGY SZÉTTÉPLEK! Twisted Evil
Rohan utánnam magából kikelve. Egyszer csak egy kunai zúg el közvetlen előttem. Az érkezés írányába pillantok. Pont akkor tünt el egy árny egy közeli fáról.
" Ennél rosszabb úgysem lehet! Sad "
Gondolom és utánna eredek.
-NYAS'GEM TRIANGULUM! Razz Fuck
Ordítok vissza.
- MI AZ HOGY TRIANGULUM! Question
- AZ OTT A NYAKADBAN! Razz
- Shocked ...........MOST MEGDÖGLESSZ!! Twisted Evil azzal fegyorsít annyira hogy már majdnem utolér
- WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! ICHIMON! KAI! Shocked affraid Shocked üvöltök és rákapcsolok!


/ Bocs! D- gray man t néztem aztán egy kicsit bekattantam! Razz /
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeHétf. Feb. 08, 2010 8:06 pm

Kissé meggyorsulsz és futsz, mint egy őrült. Hidan nem az a túl gyors fajta és nem is a legokosabb. Egy ügyes ninjutsuval könnyedé utadat állhatná... A probléma ott van, hogy ő csak jujutsut ismer. Ahogy sprintelsz hirtelen elszáll a fejed mellett a kasza és látod, hogy egy hosszú vezetéken tartja a tulajdonosa és már rántja is visszafelé. Nagyon ügyesnek kell lenned, hogy kikerüld. Ha eltalál, akkor komoly bajban leszel és elég súlyos sebet szerezhetsz.
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeHétf. Feb. 08, 2010 8:15 pm

- Shocked nenenenenenenenenenene........Csak hülyülök! Twisted Evil Kawarimi no Jutsu (Testhelyettesítõ Jutsu)
Mikor a kasza kettévágott egy pukkanással egy farönk maradt a helyemen. Én egy fa lombkoronájában kerestem menedéket, hogy szusszanjak és átgondoljam hogyan tovább.
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeKedd Feb. 09, 2010 5:55 pm

Elkerülöd a kaszát és Hidan meglepetten bámul körbe.
- Na most hol vagy, te kis töketlen? Gyere elő és légy férfi. Nem bujkálhatsz örökké! Előbb-utóbb úgy is megtalállak és kivágom a rohadt kis szívedet és felfalom, míg dobog!
Össze-vissza beszél és szitkozódik. Na igen.... őt nem az esze miatt vették be az Akatsukiba. Amíg a fán azon gondolkozol, hogy mit tehetnél, ő fel-alá járkál és folyamatosan téged szidalmaz.
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeSzer. Feb. 10, 2010 11:49 am

Amennyire a fa takarása engedi körbenézek valami menekülési útvonal, vagy valami szokatlan után kutatva.
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeSzer. Feb. 10, 2010 4:53 pm

/Próbálj meg nem egysoros postokat írni, köszi!/

Hidan továbbra is nézelődik, de a fa eltakar, így nem lát meg és továbbra is válogatott szitkokat szór rád.
Ekkor észreveszel egy lehetséges útvonalat, melyen elinalhatsz, ha elég gyors vagy és talán Hidan sem veszi észre azonnal, hogy már nem vagy a közelben. Ajánlott gyorsan döntened, mert már nem maradhatsz sokáig leplezetlenül és a fura fickó egyre közelebb kerül a rejtekhelyedhez.
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeSzer. Feb. 10, 2010 5:17 pm

Miután felmértem a terepet egy bólintással véglegesítettem tervemet.
"Akkor kezdjük!" Alkottam három klónt amik a fáról három irányba ugrottak szét egyszerre ordítva:
- Úgysem kapsz el te degenerált csiga! Razz
Ezzel egyidőben:
-Shunshin no Jutsu (Fürgébb Test Jutsu)
Egy bokorba portáltam ami az előzőleg kitervelt úton volt majd vártam hogy mit tesz a klónokkal.
Vissza az elejére Go down
Pein

Pein


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Amegakure no Sato

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeKedd Feb. 16, 2010 11:55 pm

/Bocs a késésért, de lefoglal az új oldal Smile /

Az egyik klónodat egy reflexmozdulattal eltünteti, azonban bajban a van a többivel, hiszen fogalma sincs, hogy melyik az igazi, viszont, amikor a klónjaid elkezdenek eltünedezni az erdő akadályai miatt rájön, hogy ez csak elterelés volt. Így hát elindul az egyetlen lehetséges irányba, de még van időd kitalálni valamit, hiszen elég messze jár még és nem is a leggyorsabb felfogású Akatsuki tag.
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeCsüt. Feb. 18, 2010 5:11 pm

/ Azért nem ilyen hülyék a klónok /

Jobb ötlet hiányában mégegyszer használtam a Shunshin no Jutsu (Fürgébb Test Jutsu) t és még előrébb portáltam majd megiramodtam. Közben azért 4 klónt hátrahagyogattam, hogy mikor a közelükbe ér próbálják feltartani amennyire lehet. Bízva a szerencsémben rohantam a megbeszélt találka felé.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama

Yoshizawa Kodama


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Jul. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Konoha, Yoshizawa birtok

Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitimeSzomb. Nov. 01, 2014 8:33 pm

Nem szereted Rasengant? Vigyáz mert sárkánybír lesz!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Víz ország erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Víz ország erdeje   Víz ország erdeje I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Víz ország erdeje
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eső ország erdeje
» Tűz ország határai
» Víz ország kikötöje
» Eső ország - Határvidék
» Föld ország - Határvidék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto Rasengan FRPG :: Országok :: Víz országa-
Ugrás: