Naruto Rasengan FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rasengan FRPG

Egy nagyszerű FRPG-s oldal! Éld bele magad Naruto világába, a saját karaktereddel!!!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jutsu kitalálása

Go down 
+6
Omori
Onkei
Sasuke 2010
Hideko Juhai Kamura
Kisame Akasumi
Uzumaki Naruto
10 posters
SzerzőÜzenet
Uzumaki Naruto
Admin
Uzumaki Naruto


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2009. Jul. 01.

Jutsu kitalálása Empty
TémanyitásTárgy: Jutsu kitalálása   Jutsu kitalálása I_icon_minitimeSzer. Okt. 28, 2009 11:28 am

Ide írjátok le a saját magatok által kitalált jutsut. Legyen az gen, tai vagy nin jutsu.
Vissza az elejére Go down
Kisame Akasumi

Kisame Akasumi


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. Jul. 02.

Jutsu kitalálása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jutsu kitalálása   Jutsu kitalálása I_icon_minitimeSzer. Okt. 28, 2009 11:35 am

Helló.
3 saját jutsut találtam ki. Az első tehát ha gond van akkor csak szólni kell.

Katon: Kasai Kuma ( Tűz stílus tűz Maci)
Elem: Tűz
Szint: C
Leírás:
Ez a lény csak addig tart míg a használó bírja chakrával. Kézjelek elmutogatása után a használó a földre vagy akármire rakja a kezét és chakrát vezet oda majd ezt vegyíti egy kis tűzzel vagy tüzes chakrával. Vagy meggyújt valamit és oda rakja be a kezét amibe chakrát vezet.Majd a chakra alakot ölt fel a tűz és a chakra keverékből egy medve jön létre. Mivel chaka is van benne az alap tűz jutsukat tudja használni kézjelek nélkül. Beszélni nem tud és önálló élete sincs mert nem idézett állat.
Megkötés: Ryutsubu Kekkei Genkai

Katon: Kasai Busou ( Tűz stílus: tűz fegyverzet )
Elem: Tűz
Szint: C
Leírás:
A tüzes chakrát a kezemen keresztül kiengedem és akármilyen fegyverré lehet alakítani. Dárda, katana, wakizasi, kunai, shuriken stb, de használhatom két kézben is akármit. Pajzsot is tudok csinálni, de teljes páncélzatot nemigazán mert genninként kevés hozzá a chakrám. Lehetséges belevezetni a a tűzchakrát más fegyverbe és így olyan mintha tűzből lenne az egész fegyver.A Ryutsubunak köszönhetően nem éget meg ez a fajta tűz viszont mindenki mást igen. Ezt a jutsut az előzővel együtt is lehet használni vagyis. Meglovagolom a medvét közben használom a tűzfegyverzetet. Sok chakrát kivesz az emberből ha mindkettőt fent kell tartani, de a Kekkei Genkaiomnak köszönhetően kevés chakra kell hozzá ezért elég sokáig fent tudom tartani mind a két jutsut.
Megkötés: Ryutsubu Kekkei Genkai

Ninpo: ryuuhane ( ninjaművészet: sárkányszárny )
Elem: nincs
Szint: D
Leírás: A kézjelek után a saját két vállra kell tenni a tenyerünket. Utána két sárkányszárny fog kinőni a hátunkból. Így már lehet repülni és különféle jutsukat is el lehet végezni a szárnyal. Leginkább szél elemű jutsukat. A lehető legjobb kombináció egy tűz stílusú jutsuhoz. A szárnyat ugyan úgy chakra járja át. A külsejét kemény pikkely borítja ami ellen a használó szintjével egyenlő jutsuknak. Ezért pajzsként is lehet használni úgy, hogy lefeded a testedet.
Megkötés: Ryutsubu Kekkei Genkai


Remélem elfogadható.
Vissza az elejére Go down
Hideko Juhai Kamura

Hideko Juhai Kamura


Hozzászólások száma : 122
Join date : 2009. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Konoha

Jutsu kitalálása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jutsu kitalálása   Jutsu kitalálása I_icon_minitimeSzer. Okt. 28, 2009 1:11 pm

Elfogadom őket! Very Happy

Jó kis jutsuk, de 1.re csak a D szintűt tudod, a többit utána kell tanulnod magadtól/tekercsből!
Vissza az elejére Go down
Sasuke 2010

Sasuke 2010


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. May. 01.

Jutsu kitalálása Empty
TémanyitásTárgy: jutsu   Jutsu kitalálása I_icon_minitimeSzomb. Május 01, 2010 2:42 pm

Én kitaláltam egy olyan jutsut hogy tűz stílus bivaly jutsu.
Ezt belehet vetni minden módban és nem lehet kikerülni, mindent feléget körülötte.
Igaz nagyon sok csakrát elszív, de a kéz jelek elmutogatása után. (Akit érdekel hogy milyen kézjelek kellenek hozzá irjon nekem:) )
Szint:A

Meg van még egy.
Tűz stílus tűz kígyó: Három kéz jel szükséges és addig üldözi az ellenfelet míg el nem éri és nagyon súlyos sérülést okoz.
Ez is letablóz utána. Sok csakrát vesz igénybe.
Szint:S
Vissza az elejére Go down
Onkei

Onkei


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Nov. 05.
Age : 36
Tartózkodási hely : Konohagakure

Jutsu kitalálása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jutsu kitalálása   Jutsu kitalálása I_icon_minitimePént. Jún. 04, 2010 3:20 pm

A másodiknak kicsit Soryuha szaga van!
Vissza az elejére Go down
Omori




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű országa

Jutsu kitalálása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jutsu kitalálása   Jutsu kitalálása I_icon_minitimePént. Jún. 04, 2010 3:22 pm

Üdv!

Az én jutsum tulajdonképpen a fürgébb test továbbfejlsztése a neve: Isteni sebesség
Elentől független techika.

Arrólszól hogy a technika felhasználója olyan sebesség birtokosa lehet amiről csak egy halandó
álmodni se merne.A másodperc töredéke alatt kilómétereket megtenni, vagy a ledület
segítségével egy simpla ütés segítségével hatalmas károkat okozni az ellenfél testében

Természetesen S szintű technika.

Mivel még geninke vagyok nem tudom megtanulni, de azért addíg is levédve Very Happy
Vissza az elejére Go down
uchiha kevin

uchiha kevin


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jun. 26.
Tartózkodási hely : tűz országa

Jutsu kitalálása Empty
TémanyitásTárgy: jutsuk   Jutsu kitalálása I_icon_minitimeSzomb. Jún. 26, 2010 6:13 pm

Kitaláltam egy olyan idézés amihez le kell győzni a lényt és úgy neveztem el hogy Abaderacu és miután legyőzted lehet csak vele szövetséget kötni és meg idézd őt.

Meg van egy olyan jutsuk amit csak úgy neveztem el a lélek terror.
Tiltott jutsu mind a kettő,
Szint : S szintűek és mind a kettő teljesen elveszi a chakrádat.
Vissza az elejére Go down
uchiha kevin

uchiha kevin


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jun. 26.
Tartózkodási hely : tűz országa

Jutsu kitalálása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jutsu kitalálása   Jutsu kitalálása I_icon_minitimeSzomb. Jún. 26, 2010 6:16 pm

Meg még van olyan amit úgy neveztem el végtelen tér. Genjutsu és olyan csontig hatoló félelem fogja el az ellenfelet ami megtöri teljesen, csak is uchiháknak ajánlott használni mert akinek nincsen sharinganja abból nagyon sokat kivesz ez a technika.
Szint:S (aki kiváncsi még a többire meg a kézjelekre is hozzá szóljon
Vissza az elejére Go down
Hitoroshi Daisuke

Hitoroshi Daisuke


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Oct. 29.

Jutsu kitalálása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jutsu kitalálása   Jutsu kitalálása I_icon_minitimeVas. Júl. 04, 2010 11:03 am

Üdv ^^ Tudom, hogy nem lenne szabad ide beírnom ilyen jellegű hszt, de egy kicsit zavarja a szemem.
1.) Kedves Uchiha Kevin.. nem is tudtam, hogy a Kevin az japán hangzású :/ Surprised
2.) ha jól tudom ide csak olyan karakterek írhatnak be akiknek van elfogadott előtörténete.
Még egyszer bocsánatot kérek, hogy csak így beírtam, de még egyszer mondom, hogy kicsit szúrta a szemem.!
Vissza az elejére Go down
uchiha kevin

uchiha kevin


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jun. 26.
Tartózkodási hely : tűz országa

Jutsu kitalálása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jutsu kitalálása   Jutsu kitalálása I_icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 10:12 am

tudom csak a kevin név valahogy megragadt bennem, de eredetileg doucuky uchihát akartam írni.
Vissza az elejére Go down
fefe1200




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Dec. 02.

Jutsu kitalálása Empty
TémanyitásTárgy: Jutsum   Jutsu kitalálása I_icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 10:17 pm

Hello mindenkinek!
jutsu eleme: ninpo
fajtája: pecsét
neve: Lángpecsét jutsu
Bemutatás/Leírás:
Ha valaki ráteszi x,y személyekre ezt a pecsétet, akkor akármikor aktiválhatja, és az aktiválása után a testéből kitörő lángcsóvák, akár az amaterasu, amig áldoztatát meg nem semmisíti, addig nem tűnik el, nem lehet eloltani. A láng színe természetesen a sárgás vöröses.Eközben az áldozat csakráját is égeti el, szívja ki.
szint: S , de még azok közül is az egyik legerősebb
megkötés: sima ninjutsu


Ennyi lenne, nem bánom, ha nem megfelelő, de azért nem lenne baj!
Vissza az elejére Go down
fefe1200




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Dec. 02.

Jutsu kitalálása Empty
TémanyitásTárgy: Jutsum   Jutsu kitalálása I_icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 10:19 pm

Hello mindenkinek!
jutsu eleme: ninpo
fajtája: pecsét
neve: Lángpecsét jutsu
Bemutatás/Leírás:
Ha valaki ráteszi x,y személyekre ezt a pecsétet, akkor akármikor aktiválhatja, és az aktiválása után a testéből kitörő lángcsóvák, akár az amaterasu, amig áldoztatát meg nem semmisíti, addig nem tűnik el, nem lehet eloltani. A láng színe természetesen a sárgás vöröses.Eközben az áldozat csakráját is égeti el, szívja ki.
szint: S , de még azok közül is az egyik legerősebb
megkötés: sima ninjutsu


Ennyi lenne, nem bánom, ha nem megfelelő, de azért nem lenne baj!
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Kodama

Yoshizawa Kodama


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Jul. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Konoha, Yoshizawa birtok

Jutsu kitalálása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jutsu kitalálása   Jutsu kitalálása I_icon_minitimeSzomb. Nov. 01, 2014 8:28 pm

Mit beszélsz? Takarodj innen a kurva anyádba!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jutsu kitalálása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jutsu kitalálása   Jutsu kitalálása I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jutsu kitalálása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto Rasengan FRPG :: Hivatal :: A fórum-
Ugrás: